Hakkımızda

 

Temelleri 1968 yılında mehmet sayın tarafından atılan ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Sayın Ticaret 2003 yılında faaliyetlerini sayın orm. ür. inş.san tic. ltd şti. adı  altında toplamıştır.

SAYIN PARKE halen çamsan parkelam,kaindl laminat parke,egger harmonyfloor laminat parke,dendro lamine parke,şerifoğlu lamine parkelerinin satış ve uygulamasını bünyesinde gerçekleştirmektedir.

MÜŞTERİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

DAİMA EN İYİ OLMAK VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR.
Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

İSTİKRAR BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR.

Kısa vadeli günlük politikalar yerine uzun yıllara yaygın planlı ve programlı politikalar tercih sebebimizdir.En önemli sermayemiz doğru sözümüzdür.

Günümüz tercihlerine göre şekillenen satış politikamız gereği laminat parke  ve laminat parkenin türevi ürünler lamine parke ve masif parke ye alternatif  olmuştur.

Samsun ve karadeniz bölgesinde parke sektörünün öncü firmalarından olan SAYIN PARKE 40 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerine hizmet etmekten onur duyar.